Grindų sandara

Parašysiu truputi detaliau apie grindų mazgus ir kodėl pasirinkau tokius sprendimus.

Rostverkas bus 250mm pločio ir 500mm aukščio. Šiltinsis jis iš lauko 5cm GEO EPS100 po apačia tokio pačio 100mm storio ir iš vidaus 150mm.

Grindų nulis bus apie 12cm virs rostverko. Pravedžiojus visas instaliacijas kurios eis po žeme, kanalizacija, elektra ir t.t ir tada sutankinus gruntą klosis plėvele apsaugai nuo drėgmes, tada apšiltinimo sluoksnis EPS 80N trimis sluoksniais. 10cm 10cm 5cm ir 5cm THERMOFLOOR NEO

Kodėl tris sluoksniai, o todėl kad bus lengviau dedant kiekviena sluoksni atskirai išvedžioti vandens padavimą i san. mazgus pirmame sluoksnyje ir grindinio šildymo atvedimas i kiekviena patalpa antrame sluoksnyje. Visi vamzdukai bus automatiškai apsaugoti nuo trinčių ir tuo pačiu metu izoliuoti, apšiltinti.

Ketvirtas sluoksnis bus iš 5cm storio THERMOFLOOR NEO, kas tai yra:THERMOFLOOR NEO GRINDYS– tai aukščiausios klasės šildomų grindų sistema. Modernių technologijų šildomų grindų paklotas yra efektyvus šilumos izoliatorius, labai greitai paklojamas, jame lengvai ir greitai yra montuojami šilumos vamzdeliai. Garantuotas TOLYGUS šildymo vamzdelių paskirstymas.

Dėl savo unikalios konstrukcijos ir išskirtinių savybių išvengiama papildomo armavimo ir kitų papildomų medžiagų. Lengvas, greitai montuojamas, šiltas gaminys, apsaugantis grindinio šildymo sistemas nuo įtrukimų ir galimų nesandarumų dėl šilumos/šalčio ciklų. 

THERMOFLOOR NEO GRINDYS leidžia patikimai tvirtinti šildymo vamzdelį visomis kryptimis be papildomo tvirtinimo. Montavimą palengvina paviršiuje esančių iškilimų forma, tarp kurių patogu montuoti bei tinkamai fiksuoti šildymo vamzdelius be papildomų pastangų. Tiesiog įstatykite vamzdelį ir jus tvirtai gulės ir bus apsaugotas.

Unikali THERMOFLOOR NEO GRINDYS forma lengvai įtvirtina šildymo vamzdelį, palikdama tarpą apačioje betono / gipsu užpildui. Nelieka bereikalingo oro tarpo ir grindys veikia kaip šildomoji baterija, tolygiai skleidžianti šilumą Jūsų namams.

THERMOFLOOR NEO GRINDYS nereikalauja naudoti nei hidroizoliacinės plėvelės nei armatūros tinklo.


Išviso gausis apšiltinimo sluoksnis grindų 30cm storio. Tada eis 7 cm armuoto betono. Ir ant viršaus grindų danga vinilas. Kodėl viniline grindų danga:

Šios dangos gamybos technologija yra smarkiai pažengusi į priekį, todėl galutinis rezultatas – išvaizdžios, patogiai montuojamos su „click“ sistema ir 100% atsparios drėgmei grindys.

Vienas iš pagrindinių vinilinių grindų privalumų – jų įvairovė ir neribotos dizaino galimybės. Vinilinės grindys gali imituoti įvairias medienos rūšis.

Privalumai:

Atsparios dėvėjimuisi. Viršutinis poliuretaninis sluoksnis saugo vinilinių grindų paviršių nuo nusitrynimo, įbrėžimų, išblukimo, todėl grindys ilgai atrodo kaip naujos. Priklausomai nuo klasės ir naudojimo intensyvumo vinilinė grindų danga gali tarnauti 20-25 metus.

Tvirtos ir standžios. Vinilinės grindys pakankamai kietos ir tuo pačiu elastingos. Jomis malonu vaikščioti, todėl kad jos truputį spyruokliuoja, ir tuo pačiu galima nebijoti įspaudimų nuo baldų kojelių arba aukštakulnių.

Tylios. Vinilinių grindų paviršius ne toks kietas, kaip laminato ar plytelių, todėl jos sugeria triukšmą ir slopina žingsnių garsą. Tai sukuria akustinį komfortą.

Atsparios temperatūros svyravimams. Puikiai tinka šildomoms grindims.

Neslidžios. Vinilinės grindys pasižymi geromis antislydimo savybėmis, net jeigu jos drėgnos. Tai labai svarbu kai name yra vaikai arba pagyvenę žmonės.

Saugios. Kokybiškos vinilinės grindys iš patikrintų gamintojų yra saugios tiek žmogui, tiek aplinkai. Jos susideda iš perdirbamos žaliavos ir neturi, ir neišskiria pavojingų junginių. Ir dar, palaikant higieną reikiamam lygy, ant jų neišgyvena pavojingi mikroorganizmai, todėl jos tinka alergiškiems žmonėms.

Paprastai prižiūrimos. Užtenka reguliaraus drėgno valymo švaros palaikymui. Vinilinės grindys netraukia dulkių, ant jų nebaisu išlieti kavą arba raudoną vyną – grindys puikiai išsivalo bet kokiu neutraliu valikliu.

Antistatiškos. Galima pamiršti apie netikėtus nutrenkimus elektra prisilietus prie laidininkų.

Vinilinių grindų faktūra gali būti lygi, reljefinė, pašiaušta, pinta. Vienas iš efektyviausių vinilinių grindų paviršių – kai viršutinio sluoksnio tekstūra pilnai atitinka dekoratyvinio sluoksnio piešinį. Taip sukuriama maksimaliai tiksli parketlentės arba akmens plytelės imitacija.

Skiriasi jos ir pagal blizgumo lygį: nuo visiškai matinių iki gilių blizgančių.


Komentarai